Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Spolupracujeme

Hlavní Projektant - Ing. Libor Mudra

Stavba dřevodomů je velmi specifická záležitost. Proto jsme se spojili s projektanty, kteří mají velké zkušenosti s tímto systémem stavby rodinných domů nebo dvojdomů. Nemáme vlastní projekty, preferujeme studie, kde si každý z klientů může svůj domeček dodělat podle svých představ , za dohledu právě projektanta tak , aby vše odpovídalo nornám dle našich stavebních zákonů. Hlavním projektantem je pro nás Ing. Libor Mudra

Projektanti pomáhají našim klientům i s umístěním domečku na pozemky přímo na místě stavby . V případě zájmu klienta, dotáhneme projekt až do ohlášení či  ke stavebnímu povolení.

Našim klientům poskytujeme kompletní servis - od vytvoření projektu až po konečnou realizaci. Jsme schopni předložit různé varianty řešení dle finančních možností klienta.

Ke každé zakázce přistupujeme profesionálně  a právě profesionalita , to je naše odbornost, kvalita, vstřícnost, poctivost, spolehlivost - tohle všechno rozhoduje dnes o prosazení firmy v konkurenčním boji o klienta.

Financování

Již po dobu 22 let se pohybujeme i na finančním trhu.

Zastupujeme větššinu hypotečních bank, stavebních spořitelen, pojišťšoven, penzijních a investičních fondů v České republice.

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 45812039 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719
 

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a proto jsme schopni vymyslet a zajistit pro něj nejvhodnější způsob financování.

Systém financování dřevostaveb je odlišný od financování klasické zděné výstavby. Především se jedná o rozdílnost v postupu celé výstavby a proplácení jednotlivých fází stavby dle Smlouvy o dílo.

Ne každá banka je schopná zafinancovat výstavbu dřevostavby!!!

Interiér

Spolupracujeme s kuchyňským studiem a koupelnovým studiem . Zde se Vám po domluvení osobní schůzky budou věnovat odborníci  a navrhnou vše potřebné ,dle Vašeho návrhu či projektu, přímo na míru.  Tyto rozpočty jsou potom zařazeny do celkového rozpočtu stavby RD. Ve studiích se dělají dva návrhy zcela zadarmo. Druhý rozpočet včetně návrhu je již konečný.

Kominictví

Jsme firmou zabývající se kominickými službami. Nabízíme kvalitní, komplexní služby. Realizujeme poctivě a kvalitně odvedenou práci podle schválených pravidel TPK a norem ČSN 73 4201 řídící se nařízením vlády ze dne 1. března 2010 – 91/2010 Sb. o podmínkách požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv.

kontakty: +420 774 303 062, +420 720 640 460
www.sp-kominictví.cz

Plastová okna 

Plastová okna  jsou vysoce trvanlivé, mají skvělé izolační vlastnosti a vyrábí se v různých profilech a barevných variantách.Plastová okna jsou z prvotřídního německého profilu SALAMANDER s garantovanou briliantovou bělostí. Dodávané profily plastových oken jsou třídy A, jenž se vyznačuje velkou tlouškou stěn oken a tedy i stabilitou rámu. Díky těmto pevným vlastnostem se okna nijak nekřivý, nekroutí a zachovávají naprosto pevný tvar po dobu mnoha desítek let. Plastová okna drží svůj tvar a dovírání je tedy snadné a naprosto jednoduché. Plastová okna mají díky přesnému dovírání výborné tepelné vlastnosti, čímž Vám ušetří mnoho peněz za energie. Díky oknům  ušetříte do budoucna spousty peněz za energie, lze tedy říci že plastová okna  se Vám sami zaplatí a to asi do 7 let.
 
Okna  jsou zhotovena z prvotřídního německého profilu SALAMANDER s garantovanou briliantovou bělostí. Profily plastových oken se vyznačují robustní stavbou, a tedy i stabilitou rámu. Díky těmto vlastnostem okna zachovávají přesný tvar po dobu mnoha desítek let.
 
Plastová okna mají díky přesnému dovírání výborné tepelné vlastnosti.  

ŘEZ PLASTOVÝM OKNEM 

Dveře

V nabídce pro klienty jsou i kvalitní eurookna od společnosti s více jak 14 letou historií. Tato společnost nabízí i interiérové dveře, včetně kování.

Profesionalita je vždy na prvním místě.  Při výběru oken Vám udělají prvotní cenový návrh, pokud se klientovi líbí, přijedou a vše i sami zaměří. Okna nebo dveře  Vám nejen vyrobí, dovezou , ale i namontují.

K těmto oknům je možné si domluvit vnější i vnitřní parapety, žaluzie , venkovní rolety.

Tyto služby lze i využít při rekonstrukci bytů či stávajících RD

Poradenství při výběru domu

Při individuální výstavbě je samozřejmostí:

Naši odborníci se Vám rádi budou věnovat po předchozí telefonické či e-mailové domluvě.

Pojišštění

Jako odborníci na finanční produkty máme mnohaleté zkušenosti i s pojišťováním  nemovitostí vššeho druhu.

Zastupujeme větššinu pojišťšoven na českém trhu, proto můžžeme respektovat VṚ individuální výběr tak důležžitého partnera, jakým pojišťšovna při výstavbě domu je.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č.012499 PZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
 

Z naššich partnerů na pojiššťovacím trhu se nám i našim klientům velice osvědčila jedna z největších pojiššťoven v České republice - Allianz pojiššťovna a. s..

Jako jedna z mála pojišťšoven Allianz poskytuje komplexní ochranu proti nečekaným událostem a oproti ostatním nemá výluku plnění v případě vandalizmu (bez určení pachatele), poskytuje asistenční služby, slevy za bezeškodný průběh pojištění a v případě pojistné události naprosto bezkonkurenční služby spojené s její likvidací a rychlostí vyplacení pojistného plnění. Toto jsou jedny z mála výhod, které nabízí Allianz pojišovna svým klientům. Pro bližšžší info viz příloha v dokumentech, v případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci